Ecu Master EMU Plug & Play - zamowienie grupowe

Tematy dotyczące silnika, jego sterowania, wydechu i przeniesienia napędu

Ecu Master EMU Plug & Play - zamowienie grupowe

Postprzez kamel » 2017-10-12, 10:10

Ponieważ kolejny raz buduje silnik, to pogadałem z ECU masterem odnośnie kompa, przejściówki i mapy startowej. Zgodzili się nam zrobić, natomiast żeby ruszyć dalej potrzebują:
-ile kompów kupimy (ja kupuje 1 + przejściówkę)
-który rok s2k (na pewno będzie do pierwszego wypustu, bo ich jest najwięcej ale jeśli będzie kilku chętnych do nowszych z przepustnicą elektroniczną to też potencjalnie zrobią).
-seryjny samochód, żeby mogli sprawdzić czy wszystko działa (Są w Krakowie, więc ktoś z KRK musiałby pomóc, mój nie jest seryjny i jest z Waw).

To co nam dostarczą to:
1. Komputer
2. Przejściówka
3. Mapa startowa

Czyli zmieniamy kompa i od ręki samochód jeździ :), potem się bawimy dalej.

Rabat jest zależny od ilości osób, cena detaliczna to 2400 komp + 400 przejściówka (eSki bez przepustnicy elektronicznej). Rabat będę z nimi ustalał jak już będę miał listę osób - wstępnie powiedzieli, że dadzą :)

Prośba o wpisywanie osób chętnych oraz PM kogoś z KRK z jak najbardziej seryjną furą, kto w zime podjechałby do ECumastera, żeby mogli sprawdzić, że jet OK. Dostanie mape startową do swojej fury, więc warto :)

Terminy:
1. Zapisy osób: 20 październik, żeby sprawnie poszło :)
2. Zadatek (10% ceny jaką ustalimy z Ecumaster)

Będą to robić "w międzyczasie" przez zimę, także termin kiedy będzie gotowa to początek nowego roku

W razie pytań piszcie tutaj najlepiej, żeby raz odpowiadać. W razie co mój tel 662 191 313.
kamel

Rocznik S2000: 2005
Wersja: AP2

Re: Ecu Master EMU Plug & Play - zamowienie grupowe

Postprzez kamel » 2017-10-25, 11:06

naprawde nie ma chętnych na kompa w dobrej cenie z przejściówką plug & play ?
kamel

Postprzez BajcareK » 2017-11-27, 13:13

Ja chętnie, tylko do Krakowa mam całą Polskę, a jedyna seryjna pozostałość w moim aucie to kształt budy. :D
BajcareK

Rocznik S2000: 2000
Wersja: AP1

Postprzez kamel » 2017-11-27, 16:36

potrzebujemy jeszcze kogoś z serią, kto nawet jak nie kupuje, to podjedzie autem, żeby mieli na czym sprawdzić. Ja mam silnik aktualnie składany na kutych częściach, więc też nie podejdzie + też mam 300 km, chociaż bym podjechał gdyby to był jedyny problem.
kamel

Postprzez BajcareK » 2017-11-27, 23:45

Podjechać też bym jakoś przeżył, weekendowa wycieczka... ale nie mam seryjnego dolotu, całego seryjnego wydechu, no i oryginalnego dyfra, bo mam OEM przerobiony na krótki.. :(
BajcareK

Rocznik S2000: 2000
Wersja: AP1

Postprzez tasman » 2017-11-28, 00:30

kamel napisał(a):potrzebujemy jeszcze kogoś z serią, kto nawet jak nie kupuje, to podjedzie autem, żeby mieli na czym sprawdzić. Ja mam silnik aktualnie składany na kutych częściach, więc też nie podejdzie + też mam 300 km, chociaż bym podjechał gdyby to był jedyny problem.

Ja mam tylko przelot od kolektora, mógłbym na ten czas założyć oryginalny tłumik, jak ktoś by go ogarnął, problem tkwi tylko w tym, że w zimie z garażu nie wyjeżdżam, i podjechać, żeby sobie sprawdzali mogę dopiero koło kwietnia.
"Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Obrazek
tasman

Postprzez kamel » 2017-11-28, 10:44

takie mody są zupełnie OK, nie musiałbyś niczego zmieniać. Oni w garażu to by robili i właśnie chodzi o to by przez zimę to ogarnąć. Bonusem dla Ciebie jeśli byś się zdecydował, byłaby mapa do twojego auta zrobiona. Może jednak dałbyś radę podjechać do nich póki śniegu i deszczu nie ma ?

Oni chcą w zimę, bo w sezonie nie mają czasu, więc kwiecień odpada niestety.
kamel

Powrót do Silnik i napęd