[K] Fotel niebieski S2000

Kup - Sprzedaj
Regulamin działu
Regulamin działu
Giełda - warunki wystawiania przedmiotów na sprzedaż :

1 Tytułowanie wątków w taki sposób aby było wiadomo z tematu co się sprzedaje/kupuje poprzedzone słowem "Sprzedam"/"Kupię" lub odpowiednio [K]/ [S]
2. Cena
3. Dokładny opis przedmiotu/samochodu
4. Zdjęcie przedmiotu z widoczną datą i nickiem z forum napisaną odręcznie np. na kartce. Nie dotyczy rangi klubowicz i przyjaciel.
5. Kontakt do siebie - obowiązkowo: telefon oraz e-mail, dodatkowo: FB, GG, skype etc.
6. Nie komentujemy i nie prowadzimy dyskusji w dziale giełda! Tylko ew. pytania dotyczące kupna/sprzedaży!
7. Przed zredagowaniem treści ogłoszenia należy wyłączyć Caps Lock'a (to klawisz odpowiedzialny za TAKIE LITERY) - na forum nie krzyczymy.
8. Ogłoszenie nie spełniające powyższych warunków, musi zostać poprawione w ciągu 24h. Po tym czasie temat zostanie usunięte a autor dostaje ostrzeżenie.

[K] Fotel niebieski S2000

Postprzez madix » 2020-09-17, 01:38

Kupię oryginał niebieski fotel s2k w stanie BDB+ /potrzebuję fotel KIEROWCY, więc lewy, najpewniej idealny były pasażera od angola choć może kierowcy od lhd też jakimś cudem w super stanie gdzieś się uchował

BDB+ czyli nie poprzecierany, bez uszkodzeń i bez zagnieconego miejsca które zaznaczyłem na foto, jeśli będzie w stanie jak mój pasażera to już będzie BDB+ ;D

Jeśli ktoś ma S2000 na handel i fotel w stanie jak opisałem mogę się również zamienić za swój +dopłacę, mój widoczny na foto nie jest zły ale chcę BDB+

kontakt PW lub 601 509 823 /dopóki ogłoszenie będzie widoczne na forum - AKTUALNE

Obrazek

Obrazek
madix

Rocznik S2000: 2002
Wersja: AP1

Re: [K] Fotel niebieski S2000

Postprzez leszek35 » 2020-09-17, 22:09

Oddaj go do regeneracji malo prawdopodobne ze go gdzies znajdziesz w Pl lub Eu
leszek35

Rocznik S2000: 2001

Postprzez Karol » 2020-09-17, 23:48

... lub samemu naprawić viewtopic.php?f=24&t=4481
Karol
Klubowicz 4k rpm

Postprzez madix » 2020-09-18, 00:56

leszek35 napisał(a):Oddaj go do regeneracji malo prawdopodobne ze go gdzies znajdziesz w Pl lub Eu

Wtedy najprawdopodobniej musiałbym oddać również fotel pasażera który jest BDB+. Nie orientowałem się jeszcze nigdzie ale wydaje mi się że dobranie identycznego odcienia niebieskiej skóry to trochę mission impossible by naprawiany fotel był identyczny z nienaprawianym... a by kierowcy był jak pasażera wymaga wymiany przynajmniej wentylowanej skóry z siedziska i lewego boku w oparciu
Czy jest sens obszywać na nowo cały, lub nawet dwa fotele żeby były takie same... a jeśli już obszywać to co z boczkami drzwi, skórzaną obudową tunelu itd. by było to identycznie..

Najtańsza i najlepsza opcja to fotel pasażera od angola... Jeśli przez ~rok się nie znajdzie będę myślał co z tym zrobić /jeśli wcześniej s2k mi się nie znudzi

Karol napisał(a):... lub samemu naprawić viewtopic.php?f=24&t=4481

To nie jest kwestia tylko tej lewej części siedziska, z lewej strony oparcia - w miejscu gdzie fotel dotyka pas bezpieczeństwa skóra jest przytarta i brzydko to wygląda choć nie zapięty pas zasłania

Obrazek
madix

Postprzez Karol » 2020-09-18, 21:46

madix napisał(a):Czy jest sens obszywać na nowo cały, lub nawet dwa fotele żeby były takie same... a jeśli już obszywać to co z boczkami drzwi, skórzaną obudową tunelu itd. by było to identycznie.

Nie trzeba od razu obszywać. Wydaje się, że da radę dobrać kolor, oczywiście trzeba trafić na fachowca. Można lepiej lub gorzej to zrobić, ale jest szansa że się uda, nie będę oceniał czy na tym filmiku się udało, ale chyba warto pójść w tę stronę https://www.youtube.com/watch?v=s87wBKXXo4I
madix napisał(a):Najtańsza i najlepsza opcja to fotel pasażera od angola...

Niekoniecznie, może być inaczej odbarwiony od słońca.
Karol
Klubowicz 4k rpm

Powrót do Giełda