[S] Tarcze hamulcowe przód - używane

Kup - Sprzedaj
Regulamin działu
Regulamin działu
Giełda - warunki wystawiania przedmiotów na sprzedaż :

1 Tytułowanie wątków w taki sposób aby było wiadomo z tematu co się sprzedaje/kupuje poprzedzone słowem "Sprzedam"/"Kupię" lub odpowiednio [K]/ [S]
2. Cena
3. Dokładny opis przedmiotu/samochodu
4. Zdjęcie przedmiotu z widoczną datą i nickiem z forum napisaną odręcznie np. na kartce. Nie dotyczy rangi klubowicz i przyjaciel.
5. Kontakt do siebie - obowiązkowo: telefon oraz e-mail, dodatkowo: FB, GG, skype etc.
6. Nie komentujemy i nie prowadzimy dyskusji w dziale giełda! Tylko ew. pytania dotyczące kupna/sprzedaży!
7. Przed zredagowaniem treści ogłoszenia należy wyłączyć Caps Lock'a (to klawisz odpowiedzialny za TAKIE LITERY) - na forum nie krzyczymy.
8. Ogłoszenie nie spełniające powyższych warunków, musi zostać poprawione w ciągu 24h. Po tym czasie temat zostanie usunięte a autor dostaje ostrzeżenie.

[S] Tarcze hamulcowe przód - używane

Postprzez Kuba » 2020-06-10, 13:39

Cześć i czołem,

Zmieniałem u siebie cały komplet na nowy, "sportowy" i zostały mi tarcze, które do tej pory jeździły na mojej S2000.

Nie wiem jakiej firmy, tarcze klasyczne, gładkie.

Wg. danych nowa tarcza ma 25mm, minimalna grubość to 23mm. Moje pod suwmiarką pokazały wartości około 24,5-24,8mm, rant na tarczy praktycznie niewyczuwalny.

Tarcze proste, nie biły podczas hamowania, nawet mocnego. Zmieniałem wyłącznie dlatego, że chciałem mieć cały nowy układ.

Cena? 200zł.

Kontakt PW lub 517254464
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kuba

Rocznik S2000: 2001
Wersja: AP1

Powrót do Giełda